Pozycjonowanie stale

Pozycjonowanie stron stałe to usługa kierowana przede wszystkim do firm, których strategia marketingowa wymaga pozycjonowania fraz bardzo popularnych i konkurencyjnych lub w sytuacji, gdy stałe przebywanie strony w czołówce wyników wyszukiwania Google są jest niezbędne na drodze do pozyskania nowych klientów. Należy jednak podkreślić fakt że nie wszystkie strony internetowe wymagają pozycjonowania stałego – nie pobieramy opłat za działania pozorne.

Pozycjonowanie stałe to ciągłe utrzymywanie, podbijanie i monitorowanie pozycji stron w obręb topowych wyników wyszukiwania ale warunek jest taki, że strony, które mają zostać objęte usługą pozycjonowania stałego muszą być wstępnie wypozycjonowane.

Jakie strony mogą zostać objęte pozycjonowaniem stałym?

Pozycjonowanie stałe, jak wspomniano wyżej, jest ofertą skierowaną dla firm, których hasła kluczowe zostały wstępnie wypozycjonowane np. oferowaną przez nas usługą na pozycjonowanie jednorazowe. Wskazane jest aby strona internetowa, która ma być pozycjonowana w sposób stały znajdowała się w obrębie pierwszych 5 - 7 stron wyników wyszukiwarki Google na te frazy kluczowe, które mają być pozycjonowane w sposób stały.

Jakie są koszty pozycjonowania stałego?

Zazwyczaj koszt pozycjonowania stałego mieści się w obrębie 50 - 200 zł netto miesięcznie za jedną frazę kluczową. Cena uzależniona jest głównie od popularności i konkurencyjności pozycjonowanego hasła kluczowego, jednak nie jest to jedyny czynnik decydujący, liczy się także aktualna kondycja strony internetowej na daną frazę w wyszukiwarce Google. Rozliczenie odbywa się na podstawie faktury proforma wysyłanej e-mailem do Klienta.

Trwałość pozycjonowania stałego.

Z założenia pozycjonowanie stałe jest usługą trwałą, gdyż polega na ciągłym monitorowaniu, utrzymywaniu i poprawianiu pozycji. Nasza działania związane z pozycjonowaniem stałym zapewniają stabilne pozycje w czołówce wyników wyszukiwania na czas jej trwania. W przypadku gdy z jakiś względów pozycja okresowo spadnie poniżej oczekiwanych efektów opłata miesięczna zostaje obniżona lub całkowicie wstrzymana, aż do momentu powrotu strony na pozycje ustalone w umowie.

Jak przebiega pozycjonowanie stałe?

Dla każdego klienta sporządzona zostaje indywidualna wycena, która powstaje w oparciu o analizę przeprowadzoną pod kątem konkurencyjności fraz kluczowych i oczekiwanych rezultatów. Nie bez znaczenia jest też ilość fraz kluczowych które mają zostać poddane usłudze pozycjonowania stałego - przy większej ilości fraz stosujemy korzystne rabaty. Po zaakceptowaniu warunków pozycjonowania przygotowujemy umowę, zwykle na czas nieokreślony z krótkim okresem wypowiedzenia, na ogół nie przekraczającym jednego miesiąca.

Pierwsze efekty pozycjonowania stałego.

Pierwszych efektów pozycjonowania stałego można spodziewać się już po około 10-ciu dniach od momentu rozpoczęcia pozycjonowania stałego.