O firmie
PDF Drukuj Email

Działalność w branży usług internetowych rozpoczęliśmy w roku 2001, ale już w pod koniec lat 90-tych, kiedy Internet na polskim rynku jeszcze raczkował, byliśmy blisko obserwując i analizując rozwój nowatorskiej na owe czasy dziedziny życia. W czasach gdy niewiele firm było skomputeryzowanych, nie mówiąc już o posiadaniu własnej strony internetowej czy chociażby adresu e-mail nasza działalność polegała głównie na przekonywaniu ich właścicieli, do konieczności utworzenia własnej strony internetowej i utwierdzaniu ich w przekonaniu, że posiadanie własnej strony internetowej to droga, na którą każda szanująca się firma musy wkroczyć.
Podczas gdy wielu polskich przedsiębiorców zastanawiało się nad tym jaki wpływ na rozwój ich biznesu będzie miało posiadanie własnej strony internetowej my byliśmy o krok dalej szukając rozwiązań marketingowych, które sprawią, że powstające lawinowo strony internetowe, dadzą się skutecznie wyszukać w inny sposób niż tylko poprzez precyzyjne wpisanie ich adresów. Naszym celem stało się świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług obejmujących projektowanie, utrzymanie i reklamę w naturalnych wynikach wyszukiwarki, a także wsparcie właścicieli firm w oswajaniu komputerów jak i samego Internetu.
Rozwój Internetu przerósł oczekiwania wielu specjalistów w branży i niewielu przewidywało, że tak wiele firm w tak krótkim czasie uda się skutecznie skomputeryzować i przekonać do bardziej przychylnego spojrzenia na Internet jako nowy sposób pozyskiwania potencjalnych klientów.
Gwałtowny rozwój branży, określanej ogólnie jako reklama Internetowa sprawia że aby pozostać w czołówce firm zajmujących się marketingiem internetowym nieustannie musimy podnosić swoje kwalifikacje i żywo reagować na zachodzące zmiany.

Dzisiaj jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm w Polsce, zajmujących się branżą SEO. Wiele firm, które przed laty nam zaufały i uwierzyły w potęgę Internetu, poprawiło swoje notowania na rynku utwierdzając się w przekonaniu o prawidłowo podjętej decyzji i dobrze zainwestowanych pieniądzach. Reklama internetowa poprzez działania SEO to najlepsza inwestycja !

Zaufali nam m.in.: